Haber

Ağıralioğlu’ndan Bahçeli’nin ÂLÂ Partisi’ne daveti için ilk açıklama!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığının ardından İYİ Parti’den istifa eden Yavuz Ağıralioğlu, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile yaptığı davet üzerine TV100’e açıklamalarda bulundu.

Yavuz Ağıralioğlu’na, “MHP’nin komşuluk çağrısını nasıl değerlendiriyorsunuz?” Kübra Par, programa ilişkin yanıtını şu şekilde paylaştı:

“SEÇMEN GÜVENİ KAZANMALI”
 
“İktidara gelecek muhalefet partileri, iktidardan umduğunu bulamayan seçmenin umut adresi olmalıdır. Millet, seçmenin iktidara getiremediği güvenini kazanmaktır.Yani seçmenle ittifak yapmak partinin değil muhalefetin görevidir.Seçmen hassasiyetleri ve oy kullanma konusunda uyardım. beş yıl boyunca davranış ve ne yazık ki haklıydım.

Seçmen tartışmayı sever, iradeyi sever, meydan okumayı sever, yapma becerisini sever, yönetme becerisini sever, kuralları ve erdemli çabayı sever, ahlaki üstünlüğü sever, seçmen şüpheli bir siyasi birlik gördüğünde, seçmen bilinmeyen bir şey yerine belli bir çılgınlığı seçer. akıl. DINE Partisi veya muhalefet mutsuz seçmenin önüne yeni bir alternatif koymaz ise seçmen iktidara dönecektir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu